Skontaktuj się:  Tel. 17 783 73 25,   12 362 73 25,   601 186 386

  E-mail: biuro@panalarm.pl                               

 

Smaller Default Larger

Monitoring IP w Krośnie

Dziś przeprowadziliśmy montaż systemu kamer IP w Krośnie na zewnętrznej elewacji budynku zamontowane zostały 4 megapikselowe kamery firmy
BCS-P-214RWSA podłączone do rejestratora BCS-P-NVR0401. 

  Darmowa wycena! Skontaktuj sie z Nami! + 48 601 186 386 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Monitoring, lokalizacja samochodów GPS

Monitoring GPS pozwala na precyzyjne monitorowanie położenia pojazdów i maszyn na mapach cyfrowych oraz śledzenie podstawowych parametrów w czasie rzeczywistym.

Możliwości kontrolne systemu lokalizacyjnego dają wymierne korzyści – oszczędności i efektywne zarządzanie wydajnością. Pozwalają na ograniczenie zbędnych przebiegów, właściwe wykorzystywanie zasobów, zmniejszenie kosztów eksploatacyjnych oraz optymalizację procesów firmy bez wzrostu wydatków.

Dzięki zaawansowanym raportom i analizom łatwo ocenić wydajność i efektywność wykorzystania czasu pracy pracowników oraz zoptymalizować trasy pokonywane przez pojazdy pod względem ilości pokonywanych kilometrów, a w efekcie zredukować ilości zużytego paliwa.

 Darmowa wycena! Skontaktuj sie z Nami! + 48 601 186 386 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

 

Miło mi poinformować że od dziś działamy także na terenie miasta Krakowa, a także całego województwa małopolskiego numer telefonu do biura 177837325, 601186386.

Od dziś posiadamy koncesję na wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie usług ochrony i mienia realizowanych w formie zabezpieczenia technicznego.

Dziś zaczęliśmy realizację montażu monitoringu w Centrum Dystrybucji Opakowań i Artykułów Biurowych Dominio w Rzeszowie koniec prac zaplanowany na jutro.